GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 12398184
nr 1239 8184
Tallrikar
7+ 2+ 1, Kina. Diameter: 22 cm
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 4 mars 2019
kl 20:38:18
700 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr